KONST / Litografier / Färglitografi 11733435
nr 1173 3435
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Trettondagsväder i Havsbandet". Signerad, numrerad 120/200, motivet: 32x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:41:31
400 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson